Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

„Kupiłam welon, biały kostium i kapelusz. Wszystko gotowe! I nagle ten telefon...” W życiu nie wszystko idzie z godnie z planem, ale to nie szkodzi. Zawsze przecież w zanadrzu mamy „Boston i sporo towarzyskich atrakcji”. Recital „ACH, CI PANOWIE” to muzyczna opowieść o kobietach. Ich smutkach, rozterkach, złamanych sercach, ale także radości, fascynacji i chwilach szczęścia...

I oczywiście o tych, którzy przyczyniają się do popadania przez panie zarówno w stany euforyczne, jak i depresyjne – o mężczyznach. A to wszystko streszczone w zaledwie dziesięciu wspaniałych piosenkach autorstwa m.in.: Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jerzego Wasowskiego.

Koncert jest efektem zajęć poświęconych piosence aktorskiej, realizowanych od jesieni ub. roku w ramach warsztatów wokalnych OKSiBP. Lekcje te prowadzi instruktor Aleksandra Osiecka-Skoblewska, która opracowała również program widowiska i wraz z dyrektorem Grzegorzem Cwalińskim objęła całość opieką artystyczną.

Wystąpią uczennice Agata Nierzwicka i Agnieszka Salamądry, czyli duet Agi Dwie.

Na ten wyjątkowy spektakl muzyczny, wyprodukowany przez OKSiBP zapraszamy do naszej sali kinowo-teatralnej 22 maja 2018, o godz. 20:00.

Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP Cieplewo od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-20:00 i w niedziele w godz. 10:00-15:00.