Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Lubisz fotografować, czujesz w sobie duszę artysty? Masz aparat, ale nie wiesz jak z niego korzystać? Szukasz grupy "fotoświrków", którzy kochają robić zdjęcia? Chcesz się nauczyć robić interesujące fotografie? Zapraszamy do nowego kółka fotograficznego w Mediatece w Straszynie. Uczestnicy będą zajmować się takimi tematami jak: ekspozycja, kompozycja, fotografowanie martwej natury, przyrody, miasta, praca z modelem, reportaż.

W programie zajęć znajdą się zagadnienia teoretyczne, ale uczestnicy będą też mieli okazję wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. Zachęcamy do obserwowania wydarzenia na FB Mediateki, gdzie będziemy zamieszczać relacje z zajęć, zdjęcia wykonane przez uczestników, relacje z backstage’u oraz mały samouczek dla osób, które nie uczestniczyły w zajęciach aby "nie zostawały z tyłu". Zajęcia są bezpłatne. Planujemy spotkania co dwa tygodnie.

Zapisy w Mediatece w Straszynie. Nabór do 14 listopada 2019 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty są propozycją dla młodzieży od 12 do 16 lat mieszkającej na terenie gminy wiejskiej Pruszcz Gdański. Zapraszamy.