Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Zapraszamy w poniedziałek, 9 marca 2015, o godzinie 19:00 na najnowszą produkcję teatralną OKSiBP pt.: "Królowa Śniegu", której premiera odbędzie się na naszej scenie 8 marca.

Na deskach Sali Kinowo-Teatralnej im. W. Starewicza w Cieplewie trwają właśnie ostatnie przygotowania do premiery. "Królowa Śniegu" to już druga sztuka wystawiana we współpracy z reżyserem Tomaszem Podsiadłym. Młodzieżowa obsada została wytypowana w otwartym castingu. Z blisko 50 kandydatów wybrano 11 osób. W główne role, Kaja i Gerdy, wciela się dwoje jedenastolatków: Tymon Cichocki oraz Julia Smuczyńska. Tymon występował już na scenie OKSiBP w roli Małego Księcia, w sztuce „Idąc do..., czyli historia Małego Księcia" w reżyserii T. Podsiadłego.

 

królowa promo
Wykonawcy to głównie utalentowani uczniowie szkół z terenu powiatu gdańskiego i okolic. Podczas niecałych dwóch miesięcy intensywnej pracy z reżyserem ćwiczyli warsztat aktorski, emisję głosu. Próby odbywały się zarówno na scenie, jak i w sali lustrzanej ośrodka, gdzie szlifowano układy choreograficzne. Efektem jest w pełni profesjonalna produkcja teatralna ze specjalnie przygotowaną ścieżką dźwiękową i wyreżyserowaną grą świateł.

królowa promo pionkrólowa promo2KRÓLOWA

Obsada:
Królowa Śniegu – Anna Horaczko, Karolina Dera
Kaj – Tymon Cichocki
Gerda – Julia Smuczyńska
Diabeł – Agata Nierzwicka
Finka – Jagienka Kubska
Księżniczka – Marta Borkowska
Mądrość – Michalina Goryńska
Rozbójniczka - Oliwia Raduńska
Rozbójnik – Kajetan Wuttkowski
Wróżka – Aleksandra Tułowiecka

Bilety w cenie: 12 zł są do nabycia w Biurze Obsługi Klienta OKSiBP od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w niedziele 10:30 – 14:00.

Więcej informacji i rezerwacja miejsc pod nr. telefonu: 785 415 566 lub 58 682 85 78 wew. 1.

REGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW W OŚRODKU KULTURY, SPORTU I BIBLIOTECE PUBLICZNEJ GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI