Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Grafika przedstawiająca dwoje dzieci na kolorowych konikach, z napisem Mikołaj i świąteczna karuzela w gminie Pruszcz Gdański

W wesołą wioskę mikołajową zmieni się w poniedziałek, 6 grudnia, teren przed budynkiem OKSiBP w Cieplewie. W godz. 12:00 – 20:00 spotkacie tu Mikołaja i jego pomocników. Odwiedzi nas pingwin z bieguna północnego, Pan Balonik i rozśpiewani animatorzy, którzy będą zachęcać milusińskich do wspólnej zabawy.

I chociaż w sieci internetowej nie brak adresów, pod które można kierować cyfrową pocztę do Mikołaja, warto to zrobić w tradycyjny sposób. Kto zechce, w Cieplewie osobiście wręczy Mikołajowi list z informacją o tym, co chciałby znaleźć pod choinką. Komu zabraknie śmiałości, będzie mógł taki list wrzucić do specjalnie przygotowanej skrzynki, z której korespondencja trafi wprost do Mikołaja. Z naszymi wyjątkowymi gośćmi każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na placu stanie też migająca barwnymi światełkami karuzela wenecka. Milusińscy będą tu mogli „pogalopować” na kolorowych konikach.

O to, by uczestnikom spotkania nie dokuczał zimowy chłód, zadbają panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Cieplewa. Będą częstować gości pachnącymi, domowymi goframi, ciepłym sokiem malinowym i grzańcem (oczywiście bezalkoholowym!).

Wszystkie atrakcje dla najmłodszych będą nieodpłatne. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Cieplewie!

Do pobrania:

REGULAMIN