Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Grafika z napisem Demakijaż i zdjęciem przedstawiającym trzy kobiety w kapeluszach

18 listopada (czwartek) zapraszamy na kabaretowy program „Demakijaż, czyli róbmy sceny”. Demakijaż to żeńska formacja z Torunia. Zespół tworzą trzy przyjaciółki: Karolina, Magda i Małgorzata. Kobiety z ogromnym poczuciem humoru i pełne pasji. Publiczność je pokochała. Dowodem są wyprzedawane na pniu bilety na ich występy oraz wiele nagród zdobytych w konkursach kabaretowych, w tym trzy nagrody publiczności!

Wcześniej realizowały spektakle fabularne o charakterze komediowym. Tym razem zdecydowały się stworzyć program kabaretowy. Zabawne skecze połączyły dowcipną konferansjerką. Tak powstał „Demakijaż, czyli róbmy sceny”. Z przymrużeniem oka opowiadają w nim o problemach współczesnych kobiet. Z dużym dystansem do siebie komentują kobiece wady i zalety. Śmieją się także z panów i wielu innych tematów, ale zawsze z życzliwością do swoich scenicznych bohaterów.

Dwa spektakle Demakijażu zaplanowaliśmy 18 listopada: o godz. 18:00 i 20:00. Bilety w cenie 36 zł są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów. Rezerwacja miejsc i więcej informacji pod nr tel. 728 415 566.

Grafika: Grzegorz Haasa (OKSiBP)