Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Przypominamy, że trwa nabór do naszej nowej sekcji - dziecięcego chóru muzyki rozrywkowej FALOBONGO. Zapraszamy umuzykalnione dzieci w wieku 7-14 lat. Próby zespołu, prowadzone przez instruktor Aleksandrę Osiecką-Skoblewską, odbywają się w poniedziałki o godz. 19:00.

- W repertuarze grupy znajdą się piosenki łączące wartościowe treści z żywą i radosną muzyką z różnych stron świata w połączeniu z ruchem i grą na instrumentach oraz z solowymi partiami wokalnymi. Również we współpracy z profesjonalnymi muzykami - zapowiada Aleksandra Osiecka-Skoblewska, inicjatorka chóru i jego kierownik muzyczny - dyplomowana, doświadczona pedagog i dyrygentka chóralna.

- Spotkania zespołu wokalnego mają jednoczyć dzieci w pasji do muzyki, wzajemnego szacunku i jednocześnie rozwijać je muzycznie i emocjonalnie – dodaje Grzegorz Cwaliński, dyrektor OKSiBP. - Uczestnicy mają się dobrze bawić, ale i uczyć wzajemnej odpowiedzialności i zależności. Zadaniem chóru będzie jak najlepiej reprezentować naszą placówkę. W planach jest też przygotowywanie dzieci do różnego rodzaju publicznych występów i konkursów.

Zgłoszenia:
Biuro Obsługi Klienta, tel. 728 415 570
lub
dyrygent: Aleksandra Osiecka-Skoblewska, tel. 881 699 777