Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański ogłasza nabór do dziecięcego chóru rozrywkowego. Zapraszamy umuzykalnione dzieci w wieku 7-14 lat. Próby zespołu rozpoczną się we wrześniu, ale już dziś chętni mogą zgłaszać się na przesłuchania.

- W repertuarze grupy znajdą się piosenki łączące wartościowe treści z żywą i radosną muzyką z różnych stron świata w połączeniu z ruchem i grą na instrumentach oraz z solowymi partiami wokalnymi. Również w kooperacji z różnymi profesjonalnymi muzykami - zapowiada Aleksandra Osiecka-Skoblewska, inicjatorka chóru i jego kierownik muzyczny - dyplomowana doświadczona pedagog i dyrygentka chóralna.

- Spotkania zespołu wokalnego mają jednoczyć dzieci w pasji do muzyki, wzajemnego szacunku i jednocześnie rozwijać je muzycznie i emocjonalnie – dodaje Grzegorz Cwaliński, dyrektor OKSiBP. - Uczestnicy mają się dobrze bawić, ale i uczyć wzajemnej odpowiedzialności i zależności. Zadaniem chóru będzie jak najlepiej reprezentować naszą placówkę. W planach jest też przygotowywanie dzieci do różnego rodzaju publicznych występów i konkursów.

Zapisy na przesłuchania:
Biuro Obsługi Klienta, tel. 728 415 570
lub
dyrygent: Aleksandra Osiecka-Skoblewska, tel. 881 699 777