Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

W niedzielę, 3 czerwca, w godz. 12:00-16:00 zapraszamy wszystkich milusińskich na fantastyczną imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka. W trakcie festynu na terenie ośrodka w Cieplewie będziemy bawić się pod hasłem: „Cumy rzuć, żagle staw!” W programie m.in.: muzyczne występy o tematyce morskiej, artystyczne popisy dzieci, miasteczko ruchu drogowego, instruktaż pierwszej pomocy i zwiedzanie wozu strażackiego.

Ponadto zapraszamy na rodzinne gry i zabawy, konkursy sprawnościowe, malowanie twarzy, pneumatyczne zamki, poczęstunek, szkółkę piłki nożnej i inne konkurencje sportowe oraz do wspólnego czytania bajek w namiocie bibliotecznym.

Współorganizatorami wydarzenia są: Przedszkole Słoneczna Kraina, Straż Gminna Gminy Pruszcz Gdański, Szkoła Podstawowa w Łęgowie oraz sołectwa: Cieplewo, Łęgowo, Rusocin, Żukczyn.

Patronat honorowy nad festynem objęła Wójt Gminy Pruszcz Gdański, Magdalena Kołodziejczak.

Partnerzy: Zakład Remontowo-Budowlany Tym-Bud, RETRANS Transport i Spedycja, Anna i Zbigniew Szyska, Koła Gospodyń Wiejskich Cieplewo i Łęgowo, OSP Jagatowo, OSP Łęgowo, BANCO, MERCOR, Agencja Ochrony KINGPOL SECURITY i Hurtownia Elektryczna ELBAS.