Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Były dyplomy ukończenia zajęć, nagrody za stuprocentową frekwencję na wykładach, podziękowania dla sponsorów, słodki poczęstunek i wreszcie projekcja filmu. Tak 4 grudnia uroczyście zakończono rok akademicki 2017 w Akademii Seniora. Wszyscy studenci otrzymali dyplomy. 

Tym, którym nie zdarzyło się „wagarować” i odnotowali stuprocentową obecność na zajęciach, wręczono kosmetyczne upominki przygotowane przez firmę „Ziaja”.

Brawami i słowami podziękowania powitano obecnych na sali sponsorów Akademii, a sami seniorzy, w dowód wdzięczności za zorganizowanie wykładów, obdarowali koszem kwiatów wójt Magdalenę Kołodziejczak.

Po tej oficjalnej i uroczystej części spotkania ruszono w kuluary Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej w Cieplewie, gdzie na stolach, na studentów i zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek w postaci przepysznych ciast przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wiślince.

Zwieńczeniem udanego roku akademickiego była projekcja filmu „Piąta pora roku” w reżyserii Jerzego Domaradzkiego.

Podkreślmy, że wpływ nie do przecenienia na organizację 10 wykładów i wielu innych atrakcji związanych z edukacją seniorów mieli sponsorzy, dlatego gorące słowa podziękowania należą się firmom: Tym-Bud, BONITERM S.J., P.P.H.U. „Sombud”, P.P.H. „Masa” Sp.J., Lidl Polska, GRUPA GPEC, Przewozy Autobusowe GRYF sp. z o.o. sp.k.

źródło: https://pruszczgdanski.pl/3077

akasen12017
akasen22017
akasen32017
akasen42017
akasen52017
akasen62017

Mecenasem projekcji filmowej był Saur Neptun Gdańsk.

SAURWSPIERA