Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Dla większości z nas dzień ślubu był jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu, to wtedy byłyśmy najpiękniejsze, a panowie najprzystojniejsi. Pragniemy w symboliczny sposób podkreślić wartość rodziny oraz nadziei i marzeń towarzyszących nam podczas zaślubin, organizując wystawę portretów nowożeńców pt.: „Weselmy się”.

Do współtworzenia ekspozycji gorąco zapraszamy mieszkańców gminy Pruszcz Gdański. Mamy nadzieję zechcą nam Państwo nieodpłatnie udostępnić swoje ślubne pamiątki fotograficzne do zeskanowania i upublicznienia. Po dostosowaniu zeskanowanych odbitek do odpowiedniego formatu, staną się one częścią wystawy, którą jesienią br. będzie można podziwiać w naszej Galerii Kaloryfer.

Wernisaż „Weselmy się” zaplanowaliśmy na sobotę, 11 listopada 2017, z okazji Święta Niepodległości. Podczas wernisażu goście będą mogli obejrzeć artefakty i poczuć atmosferę starego studia fotograficznego oraz posłuchać koncertu młodych talentów – podopiecznych sekcji muzycznych OKSiBP, a także spróbować słodkiej niespodzianki.

Na Państwa ślubne pamiątki fotograficzne czekamy w Bibliotece Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie i filii w Wiślinie oraz w Mediatece w Straszynie w godzinach pracy placówek.

weselmy