Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Zapraszamy w czwartek, 26 stycznia 2017 r., o godz. 12:00 na niezwykłą uroczystość. Będzie to otwarcie nowej sali kinowo-teatralnej im. Apolejki.

APOLEJKA

Patronką kameralnej, 20-osobowej widowni będzie bohaterka animowanego filmu „Apolejka i jej osiołek”, w reż. Joanny Jasińskiej-Koronkiewicz, zrealizowanego przez TV Studio Filmów Animowanych. Film powstał na motywach bajki Marii Krüger pod tym samym tytułem. W uroczystości udział zapowiedziały m.in. reżyserka animacji oraz producentka artystycznych bajek dla najmłodszych.

Gala otwarcia kameralnego teatru i kina oraz pomorska premiera filmu odbędzie się w Kinie za Rogiem w Cieplewie.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Tego samego dnia zapraszamy najmłodszych na cztery seanse filmowe w nowej sali kinowej. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć zestaw najwspanialszych krótkometrażowych bajek i baśni wyprodukowanych przez TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu. Zobaczymy niezwykłych bohaterów, wspaniałe historie i ciekawe rozwiązania plastyczne:

  • godz. 13:00
  • godz. 14:00
  • godz. 17:00
  • godz. 18:00

Bilet wstępu: 5 zł.
Liczba miejsc ograniczona.

Jednocześnie informujemy, że od lutego 2017 sala będzie funkcjonowała m.in. w ramach Kina za Rogiem w Cieplewie, prezentując cykliczne seanse dla najmłodszych z repertuaru Bajkowych Niedziel, na które zapraszamy o godz. 11:15.

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta OKSiBP od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-20:00 i w niedziele w godz. 10:00-15:00 pod nr. tel.: 728 415 566.