Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Wkrótce po raz kolejny zapraszamy do Mokrego Dworu na rozpoczęcie nowego sezonu teatralnego Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański.

STRASZNY DWOR PL WWWW sobotę, 3 września 2016 o godz. 18:30 i 21:00 wystawimy niezwykły spektakl z plejadą wspaniałych aktorów, którzy zagrają w wyjątkowej scenerii Skansenu Żuławskich Maszyn Rolniczych. To okazja, by zobaczyć znakomitą sztukę, siedząc... na słomie! Tym razem będzie to "Opowieści Strasznego Dworu w  Mokrym Dworze", czyli widowisko inspirowane operą "Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki.
Doroczne spektakle w plenerze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Lepiej więc nie zwlekać i jak najszybciej zarezerwować sobie miejsce na to wydarzenie.

Bilety w cenie 40 zł są już do nabycia u sołtysa Mokrego Dworu Wiesława Zbroińskiego (tel.: 508 600 385) a od 16 sierpnia będą dostępne w kasie Biura Obsługi Klientów OKSiBP w Cieplewie (ul. Długa 20 A), tel.: 58 682 85 78.

Organizatorami wydarzenia są: Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański, Sołectwo Mokry Dwór i Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Pruszcz Gdański.