Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Grafika wakacyjna ze zdjęciem dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat na wyjazdowe warsztaty artystyczne MALI TWÓRCY w Starej Kiszewie. Plener odbędzie się w dniach 20-22 lipca 2021 r. w Hotelu Wrota Kaszub. Oferujemy m.in. zajęcia artystyczne w trzech 15-osobowych grupach: plastycznej (malarstwo sztalugowe), taneczno-baletowej i musicalowej (śpiew).

W programie również: przejażdżka wozem drabiniastym po okolicy i konna przejażdżka na lonży w maneżu, a także zajęcia integracyjne, quizy, rozgrywki sportowo-rekreacyjne i dużo dobrej zabawy.

Zakwaterowanie w pokojach 3 - 4-osobowych z łazienkami (w standardzie hotelu trzygwiazdkowego). Kadrę stanowić będzie trzech doświadczonych wychowawców kolonijnych, a warsztaty artystyczne poprowadzą trzy wykwalifikowane instruktorki.

Na terenie obiektu, w którym dzieci będą spędzać czas, znajduje się minizoo i infrastruktura umożliwiająca prowadzenie zajęć również w czasie deszczu.

Podczas warsztatów plastycznych dzieci będą mogły spróbować swoich sił w malarstwie. W technice akwareli i farb akrylowych stworzą własne obrazy. Zapewniamy sztalugi, podobrazia, wszystkie niezbędne narzędzia i materiały.

Kto woli bardziej aktywnie spędzać czas, będzie mógł poznać rozmaite style tańca (lub utrwalić znajomość), od klasycznego i baletu po tańce ludowe, narodowe i współczesny. Warsztaty taneczne urozmaicą zabawy muzyczne, ruchowe i wspólne tworzenie choreografii.

Na zajęciach musicalowych oprócz szlifowania umiejętności wokalnych, zajęć z emisji głosu i dykcji, zabaw rytmicznych w programie będą też elementy aktorstwa i ruchu scenicznego. Uczestnicy będą mogli akompaniować sobie na małych instrumentach oraz tworzyć własne instrumenty.

Zapewniamy sprzęt audio-wideo z nagłośnieniem, mikrofony, maty do ćwiczeń, szarfy etc., drobne instrumenty, etc.

Na zakończenie, na poplenerowej wystawie połączonej z występami tanecznymi i wokalno-estradowymi, wszystkie grupy będą mogły zaprezentować sobie nawzajem swoje prace plastyczne lub nowo nabyte umiejętności.

Zapewniamy wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację – uwaga: istnieje możliwość wcześniejszego wyboru diety w wersji standard lub wegetariańskiej) oraz ubezpieczenie NW (wysokość sumy ubezpieczenia 70 tys. zł).

Dojazd na miejsce autokarem – wyjazd 20.VII o godz. 9:00 z Cieplewa: zbiórka połączona ze spotkaniem informacyjnym o godz. 8:00 na terenie OKSiBP w Cieplewie przy ul. Długiej 20a.

Wypoczynek zgłoszony w Kuratorium Oświaty w Gdańsku (w trakcie rejestracji pod nr. 142/POM/L-2021)

Cena: 800/650* PLN - honorujemy BONY TURYSTYCZNE

* Szczegóły oferty cenowej w załączniku Regulamin

Zapisy od poniedziałku, 24 maja, w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP:

pon.-śr. w godz. 8:00-19:00
czw.-pt. w godz. 8:00-16:00

UWAGA!
Decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsca na wyjeździe gwarantujemy osobom, które dopełnią wszelkich formalności (dostarczą komplet wymaganych dokumentów) i uregulują opłatę w terminie do 29 CZERWCA.

Więcej informacji i potrzebne formularze w załącznikach.

Do pobrania:

TEREN/OBIEKT:

Hotel Wrota Kaszub widok od frontu
Hotel Wrota Kaszub
Hotel Wrota Kaszub
Hotel Wrota Kaszub widok na patio
Hotel Wrota Kaszub widok na patio
Hotel Wrota Kaszub widok na patio

 

ZAKWATEROWANIE/POKOJE:

Widok od strony okna
Widok z łazienką w tle
Widok od strony wejścia

ATRAKCJE:

Panorama Starej Kiszewy z Hotelem Wrota Kaszub
Widok na Hotel Wrota Kaszub od strony stawu
Zebra i lama przy paśniku w minizoo

 

Zdjęcia: Grzegorz Cwaliński (OKSiBP) i materiały promocyjne Hotelu Wrota Kaszub