Wszystkim zawodnikom zapewniliśmy ciepłe i zimne napoje, gorącą zupę fasolową przygotowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich z Wiśliny z panią sołtys Katarzyną Jażdżewską na czele. Każdy mógł też posilić się kiełbaską z grilla i ciastem.
Patronat honorowy nad biegiem objął Jan Kleinszmidt, Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego. Patronem medialnym imprezy był "Dziennik Bałtycki".
WYNIKI:
BIEG GŁÓWNY:
Kobiety:
1. Magdalena Bucewka - Sztum
2. Sabina Nitzka - Człuchów
3. Emilia Mikszuta - Straszyn
Mężczyźni:
1. Kamil Wołoszyk - Kościerzyna
2. Damian Wnuk - Wielki Klincz
3. Mateusz Koper - Tczew
Kobiety - klasyfikacja z podziałem na kategorie wiekowe:
K-1, K 0-17:
1. Emilia Mikszuta - Straszyn
K-2, K 18-32:
1. Sabina Nitzka - Człuchów
2. Magdalena Sikora - Gdańsk
3. Magdalena Marciniak - Gdańsk
K-3, K 33-45:
1. Magdalena Bucewska - Sztum
2. Magdalena Grabowska - Pruszcz Gdański
3. Dagmara Grabowska - Juszkowo
K-4, K 46-59:
1. Anna Kacmajor - Gdańsk
2. Teresa Motyl - Gdańsk
3. Barbara Kamińska - Straszyn
Mężczyźni - klasyfikacja z podziałem na kategorie wiekowe:
M-1, M 0-17:
1. Michał Kopania - Pruszcz Gdański
2. Dawid Wozbanowicz - Straszyn
3. Mateusz Wozbanowicz - Straszyn
M-2, M 18-32:
1. Kamil Wołoszyk - Kościerzyna
2. Damian Wnuk - Wielki Klincz
3. Mateusz Koper - Tczew
M-3, M 33-45:
1. Michał Trębacz - Elbląg
2. Rafał Chętnik - Sztum
3. Bartosz Tomkowicz - Cedry Wielkie
M-4, M 46-59:
1. Zenon Kaszubowski - Malbork
2. Wojciech Kozłów - Gdańsk
3. Krzysztof Tokarski - Gdańsk
M-5,M 60 i więcej:
1. Zbigniew Gapski - Starogard gdański
2. Tadeusz Filipów - Lębork
BIEG MŁODZIEŻOWY:
dziewczęta - rok ur. 2000-2002:
1. Zuzanna Łachinowicz - Mokry Dwór
2. Wiktoria Jackiewicz - Wiślinka
3. Ewa Bargiewicz - Gdańsk
chłopcy - rok ur. 2000-2002:
1. Jan Kopania - Mokry Dwór
2. Kacper Redecki - Rokitnica
3. Arkadiusz Homot - Lędowo
BIEG SKRZATÓW:
dziewczęta - rok ur. 2003-2004:
1. Michalina Świeca - Straszyn
2. Kamila Pędzik - Będzieszyn
3. Karolina Wiśniewska - Będzieszyn
chłopcy - rok ur. 2003-2004:
1. Wojciech Pawluk - Wiślinka
2. Maciej Pawłowski - Wiślinka
3. Jakub Baka - Jagatowo
dziewczęta - 2005 i młodsze:
1. Łucja Grządziela - Straszyn
2. Ada Kownacka - Straszyn
3. Maja Łukaszewicz - Straszyn
chłopcy - 2005 i młodsi:
1. Bartosz Dwojakowski - Przejazdowo
2. Mateusz Pietrzak - Cieplewo
3. Hubert Cabaj - Borkowo
Serdecznie dziękujemy:
Sołtysom - Katarzynie Jażdżewskiej z Wiśliny i Maciejowi Wysockiemu z Lędowa – za pomoc organizacyjną.
Komendantowi Straży Gminnej Tomaszowi Grabowskiemu, Komendantowi OSP w Wiślinie Janowi Stanulewiczowi i Januszowi Sampolskiemu – za wzorowe zabezpieczenie trasy.
Szczególne podziękowania składamy Piotrowi Kirkiłło–Stacewicz, za bycie „dobrym duchem przed, w trakcie i po imprezie”, wielkie zaangażowanie oraz dostarczenie świetnych pomysłów.