Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Zwycięzcą I Międzyszkolnego Gminnego Turnieju Szachowego i zdobywcą pucharu w kategorii gimnazjalistów został Jakub Walecki, wygrywając wszystkie partie! Gratulujemy!

1MGTS1I Międzyszkolny Gminny Turniej Szachowy odbył się 16 grudnia 2016 w Publicznym Gimnazjum w Przejazdowie. Zawody rozegrano pod honorowym patronatem Grupy Lotos S.A. Młodzi szachiści rywalizowali w 7 rundach po 10 minut dla zawodnika.

Zwycięzcą turnieju i zdobywcą pucharu w kategorii gimnazjalistów został Jakub Walecki, wygrywając wszystkie partie. Na drugim miejscu uplasował się Krystian Jażdżewski z 6 wygranymi. Trzecie miejsce zajął Wojciech Kopaczewski.

Puchar w kategorii szkół podstawowych zdobył Maciej Wiśniewski ze Szkoły Podstawowej w Wiślince.

Turniej przeprowadził i sędziował Wojciech Traczewski.